هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - هیئت امنایی که امین نیست .... ‼️‼️

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - هیئت امنایی که امین نیست .... ‼️‼️ امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
✍️چندی پیش در همین کانال نقدی نوشتیم بر عملکرد عده ای از اعضای هیئت امنای مسجد روستامون و دفاع کردیم از  مظلومیت دیگر اعضای هیئت امنای مسجد که دستشان از منابع مالی خالی است و از قضا دنبال انجام  امور مسجد هستند .

✍️  گرچه آن نقدی بجا بود و موج حمایتی قابل توجهی ایجاد کرد و تا حدودی کارساز بود اما این روزها موضوعی که نقل محافل است و حتی پای آبروی نه تنها هیئت امنا بلکه روستا را به میان آورده مبلغی است که جناب آقای مقصودی نماینده محترم مجلس در قالب یک فقره چک جهت امور مسجد روستا به عضو محترم  مثلا مظلوم هیئت امنای روستا داده و به بقیه اعضا نیز اعلام نموده که این مبلغ را صرف امور مسجد نمایئد.

✍️  اما انچه اتفاق افتاده این است که این مبلغ پنج میلیون تومان به شکل عجیبی ناپدید شده و ردی از آثارش نیست.


✍️  وقتی از این عضو محترم سوال شده که بزرگوار با این مبلغ چه کردی ابتدا معروض داشته که این مبلغ صرف ساخت دیوار و محوطه کنار حسینیه شده که این ادعا به شدت از سمت دهیاری تکذیب شده و هزینه های ساخت مجموعه مذکور از محل حساب دهیاری بوده و اسناد هزینه آن نیز موجود است .

✍️  پس از ناکامی شخص مذکور در اثبات این ادعا ایسان مدعی هستند که این مبلغ صرف شن ریزی کوچه ها شده و هیچ ریالی از آن نمانده است . 
✍️  بزرگوار , اولا با این مبلغی که شما ناپدیدش  نموده اید می توان روستاهای همجوار را هم شن ریزی کرد چه رسد به چهار تا کوچه ای تنگ و باریک روستا.

✍️ ثانیا حافظه تاریخی ما اینگونه به یاد دارد که هر زمان از مسئولین ادوار روستا سوال شد که با بودجه دهیاری چه کردید گفتند کوچه ها را شن ریزی کردیم این چه شن ریزی بود که تمامی ندارد و ما هنوز که هنوز است در زمستان در گل و لای می لولیم و شنی نمی یابیم.

✍️  ثالثا این مبلغ جهت انجام امور مسجد هدیه شده و محوطه جلو حسینیه و شن ریزی کوچه ها جز وظائف دهیاری است نه هیئت امنای مسجد . نکند شما به لحاظ نسبت فامیلی تان با عضو  شورای دچار سو تفاهم شده اید و هر دو وظیفه را توام انجام می دهید . 

✍️  اعضای محترم هیئت امنایی که قرار بود امین مردم باشید و امور مسجد به عنوان رکن اساسی و مهم را مدیریت کنید لطفا توضیح دهید که چه شده که نشانی از امانت داری در وجودتان نمی یابیم و هر روز قصه ای جدید از بی کفایتی تان به گوش می رسد لااقل اندکی آبروداری پیشه کنید به هیچ وجه پسندیده نیست که پیش نماینده مجلس آبروی روستایی که با تلاش و مجاهدت های فروان چهره ای فرهنگی و متمدن کسب کرده اینگونه تخریب شود و به بی امانتی و بی فرهنگی متهم شویم.

✍️ بزرگواری که در متن این قضیه قرار دارید لطفا آبروی روستا را فدای منافع شخصی تان نکنید . این آبرو به راحتی به دست نیامده که اینگونه شما بر بادش می دهید.

✍️ این کانال منتظر پاسخ رسمی , مستند و قانع کننده  از سوی هیئت امنا و شخص مذکور می باشد تا با انعکاس آن در راستای تنویر افکار عمومی گام بردارد.

منبع :   گنبذ نیوز   https://t.me/vercham3


تاریخ : سه شنبه 25 مهر 1396 | 11:22 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات