هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - گمانه زنی انتخاب دهیار روستای گنبذ

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - گمانه زنی انتخاب دهیار روستای گنبذ امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
با نزدیک شدن به پایان چهارمین دوره شورای اسلامی روستای گنبذ گمانه زنی ها برای انتخاب دهیار روستا هر روز داغ تر می شود .  اینروزها کمتر کسی را می توان در فضای روستای گنبذ یافت که در این مورد اظهار نظری نکرده باشد .
در همین رابطه گزینه های متعددی از سوی مردم مطرح شده اند . عده ای از بازگشت دوباره اولین دهیار روستا سخن گفته اند و احتمال بازگشت دهیار قدیم را مطرح کرده اند .

عده ای نیز برای نخستین دهیار زن روستا را  شانس مجدد در نظر گرفته اند و انتخاب مجدد ایشان را محتمل دانسته اند.
با توجه به تابو شکنی انتخاب دهیار زن در ادوار گذشته شورای اسلامی روستای جنبذ احتمال انتخاب احدی از بانوان روستا به عنوان دهیار بسیار زیاد است.
تجربه نشان داده روابط خانوادکی و گرایشات طایفه ای معمولا نقش مهمی در انتخاب دهیار در ادوار گذشته داشته است.   با توجه به اینکه تعداد دیپلمه های ساکن روستا به سختی به عدد انگشتان یک دست می رسد انتخاب دهیار به چالش بزرگی برای شورای روستا تبدیل شده است.
عجیب آنکه علیرغم کارنامه قابل قبول دهیار فعلی هیچ سخنی در خصوص انتخاب مجدد ایشان نیست و سناریوهای روز انتخابات و بعد شمارش آرا در این مورد بی تاثیر نیست . 
باید تا نیمه دوم مرداد منتظر بمانیم تا سرانجام ببینیم شورای جدید روستا چه تدبیری خواهد اندیشید و چه کسی را عهده دار امور اجرایی روستا خواهد کرد.تاریخ : دوشنبه 29 خرداد 1396 | 04:53 ب.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات