هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - محمد زارعی هم وارد گود انتخابات می شود !!!!؟؟؟؟

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - محمد زارعی هم وارد گود انتخابات می شود !!!!؟؟؟؟ امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
در نگاه اول شاید تیتر این مطلب طنز گونه باشد اما واقعیت این است که این مطلب به هیچ عنوان طنز نیست . حقیقت آن است که محمد زارعی هم برای ورود به انتخابات آینده شورای اسلامی روستای اعلام آمادگی کرده است .

 این تکاپوی ایجاد شده در جامعه کوچک روستای جنبذ جهت شرکت در ماراتن انتخابات می تواند دلایل متعددی داشته باشد که بدیهی ترین علت می تواند ناشی از ضعف عملکرد شورای اسلامی روستا در دوره جاری باشد و این عملکرد , تا اندازه ای نا امید کننده بوده  که افرادی پا به سن گذاشته همچون آقای زارعی را  به صحنه بکشاند ؟

منفعت طلبی مشخصه بارزی است که می تواند ریسک حضور در صحنه انتخابات را کاهش داده  و افزایش دهنده رغبت به زور آزمایی در این گود باشد . به راستی چه منافعی در کار بوده است که اینگونه خواب عده ای را آشوب نموده است که ماهها مانده تا انتخابات اعلام حضور می نمایند.؟ آیا شائبه سو استفاده مالی احدی از اعضای شورای روستا می تواند موید این منفعت طلبی باشد؟ 

شهرت طلبی و میل به قدرت دلیل دیگری می تواند باشد که جوانان زیادی را مصمم کرده تا شانس خود را بیازمایند و طعم این قدرت را بچشند . حضور در شورای روستای طی این سالها علیرغم انتقادات بسیاری که وجود داشته نتوانسته عده ای را آگاه نماید آنچه در پی این انتخاب به منتخبین از سوی مردم هبه می شود مسئولیت است و نه قدرت . 

جهل به این موضوع تنش های زیادی در این سالها به همراه داشته است و ماحصل آن عطشی است که این روزها جوانان سرمست از غرور جوانی را میانه دار میدان کرده و اینان غافل از آنند که چنانچه ماهیت این انتخاب را در نیابند آینده ای نه چندان دور دیگران منتقد اینان خواهند شد و این دور و تسلسل ادامه خواهد داشت و ماندگاری حضورشان بسیار کوتاه خواهد بود و میراثی پایدار و جاودان از آنها بر جای نخواهد ماند .

هرچه هست کارنامه شورای روستا چندان قابل قبول نبوده و زنگ خطر برای آنها دیر زمانی است به صدا درآمده است و تعابیر که در پی می آید مدتهاست که دهان به دهان می شود . "فلان عضو شورا تنها سال اول شورا بوده  " , " عابر بانک هم به داد فلان عضو شورا نرسید و دست به جیب بودن او هم نتوانست پوششی برای منفعل بودنش باشد " و از همه مهمتر این که " فلان عضو شورا تمام تلاش خود را کرد تا جیب بدوزد و به اصطلاح از این نمد برای خودش کلاهی دست و پا کند " .

تو خود حدیث مفصل خوان از این مجمل.
طبقه بندی: انتخابات، 

تاریخ : یکشنبه 10 بهمن 1395 | 11:12 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات