هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - اندک اندک تنور انتخابات داغ می شود!!!!!!!!

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - اندک اندک تنور انتخابات داغ می شود!!!!!!!! امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
علیرغم اینکه تا دوم اردیبهشت 96 روز انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا نزدیک به سه ماه باقی مانده است تب انتخابات در روستای جنبذ با موج انتقادات از عملکرد شورای فعلی روستا داغ و داغ تر می شود.

انتقاداتی که بی شک تعداد زیادی را در بازه زمانی 30 اسفند 95 تا ششم فروردین 96 به بخشداری خواهد کشاند تا بخت خویش را در کارزار انتخاباتی آینده بیازمایند .


آنچه محرز است اینکه عملکرد نسبتا مطلوب دهیاری روستا نتوانسته است ذهنیت اهالی روستا را نسبت به توانا بودن شورای فعلی روستا تغییر دهد . و  شورای جوان روستا در مصادره فعالیت های دهیاری به نفع خود کاملا ناتوان بوده اند و تفکیک فعالیت های دهیار از شورای در ادبیات اهالی روستا به وضوح نمود پیدا نموده و نقل محافل است.

بر اساس گمانه زنی ها در روستای حدود 100 خانواری روستای جنبذ افزایش چشمگیر تعداد کاندیداها نسبت به دوره گذشته دور از ذهن نیست. بی شک تمامی بازندگان ادوار گذشته انتخابات و شوراهای ادوار گذشته که حداقل یک بار طعم پیروزی در این ماراتن را چشیده اند وارد گود خواهند شد و هستند چهره های جدیدی که زمزمه حضورشان در این دوره به گوش می رسد . با همه این تفاسیر پیش بینی حضور حداقل 15 نفر در دور جدید انتخابات شورای روستای جنبذ دور از ذهن نیست.

انتقاد از عملکرد ضعیف برخی از اعضای شورای روستا و تخلفات مالی احتمالی برخی دیگر سختی رقابت را برای آنها دوچندان کرده و حربه هایی همچون رای دزدی در قالب ائتلاف های قلابی که در ادوار گذشته چندین بار رخ داده است نیز کارساز نخواهد بود و دور نمای روشنی برای پیش بینی از پیش برنده بودن چهره های مطرح متصور نیست و انتخابات آینده تقسیم آرا توزیعی نرمال خواهد داشت . و رقابت بسیار نفس گیر و میلیمتری خواهد بود .طبقه بندی: انتخابات، 

تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1395 | 09:26 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic