هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - لطفا سیاسی کاری نکنید !!!!!

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - لطفا سیاسی کاری نکنید !!!!! امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
یادواره ستارگان درخشان ! فرصتی برای ناگفته ها , از ستارگانی که خوش درخشیدند و می بایست تا انتهای تاریخ بدرخشند تا چراغ راه باشند . فرصتی برای قدرشناسی , هرچند ناچیز , از رشادت های انسانهای بزرگی که درس اخلاص در عمل را از خود به یادگار گذاشتند . فرصتی برای پاسخ دادن به سوالاتی که تک تک این بزرگ مردان تاریخ در لابلای وصیت نامه هایشان از وارثان امنیت و آسایش بر جای مانده از ایثارشان داشته اند . و در یک کلام فرصتی است برای ادای دین به ساحت ستارگانی که نیازمند هیچگونه تقدیر و تعریف و تمجید و .... از سوی ما نیستند .  این فرصتی است برای ما و تلنگری است به ما که بتکانیم خودمان را و ببینیم که چه کرده ایم و چگونه میراث آنان را امانتداری نموده ایم .
به آنانی که در برگزاری این مراسم دستی بر آتش دارند و با همت خود سعی در رخ دادن اتفاقی زیبا و ماندگار دارند برادرانه توصیه می کنم که لطفا ! لطفا! و لطفا این یک قلم را از همه کارهای به اصطلاح فرهنگی که در کارنامه ی کاری تان دارید و در فضای روستا انجام داده اید مستثنی کنید . لطفا از این مراسم سهم خواهی نکنید که جایی برای این کارتان نیست و در این مراسم سیاسی کاری نکنید که جایگاهی برایش نیست. 
اینکه مراسمی باشد جمعیتی بیاید و شامی و ناهاری ترتیب داده شود و آقایان آن را فرصتی برای حضور یاران شفیق شان بدانند و سعی در استفاده ابزاری از مراسم داشته باشند اتفاق تازه ای نیست ,  لا اقل حافظه ضعیف ما خلاف آن  را تایید نمی نماید . 
اینروزها با اینکه هنوز رسما انتخابات مجلس کلید نخورده و ثبت نام کاندیداها آغاز نشده است ,  هستند کسانی که از هر اجتماعی برای معرفی خود و برنامه هایشان استفاده می کنند . فراتر از این حتی هزینه می نمایند تا با واسطه اجتماعی بسازند و خود در آن حضور یابند و خود را تبلیغ نمایند . حال برای اینان چه فرصتی بهتر از یک اجتماع حداکثری بدون صرف ریالی هزینه . لطفا هزینه فرصت جاه طلبی دیگران نشوید.
دوستان ! لطفا خود آتش بیار این معرکه نباشد که این برای عده ای از شرکا مسبوق به سابقه است و حافظه تاریخ گواه این گونه بهره برداری های سیاسی و رفیق بازی ها هست . 
اجازه دهید این مراسم همان چیزی باشد که باید باشد , اجازه دهید قداستی که شایسه این مراسم است و خلوصی که لازمه آن  متبلور گردد.
امید آن می رود حضور دوستان بالا دستی که درک بهتری از اهداف یادواره دارند و متولی اصلی این مراسم نیز هستند مانعی بر سر راه این گونه مانورهای تبلیغاتی باشد .
امید ان می رود ستارگان این یادواره همانانی باشند که بهانه این محفل هستند نه آنانی که با واسطه و بی واسطه از این رهگذر در پی نام و نانند .طبقه بندی: اجتماعی، 

تاریخ : یکشنبه 15 آذر 1394 | 08:45 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic