هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - خیز بلند بازندگان خرداد 92 برای بازگشت به قدرت !!!!!!!!!!

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - خیز بلند بازندگان خرداد 92 برای بازگشت به قدرت !!!!!!!!!! امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
بازندگان ماراتن خرداد 92 که خود را از پیش برنده کارزار انتخابات شوراهای روستای جنبذ می پنداشتند هرگز تصور نمی کردند با فضاحتی تمام میدان به رقبا واگذارند و در شوک باختی باورنکردنی بمانند. 
آنانی که طعم شیرین قدرت زیر دندانشان مزه کرده بود و هضم باخت برایشان دردآور بود بعد از این باخت  رویکرد های متفاوتی در پیش گرفتند . 
عده ای که به تندروی شهره اند به تقابل با جریان تاثیرگزار در روند انتخابات برخاستند و آشکارا علم مخالفت برداشتند و عصبانیت خود را علنی کردند و بر هر که می پنداشتند باعث شکست مفتضحانه شان شده تاختند و از قبیح ترین اعمال نیز دریغ نکردند. 
محافظه کارترین بازنده انتخابات که هرگز تصور این باخت به ذهنش خطور نمی کرد و خود را برنده بزرگ مناقشات قبل انتخابات می دانست و حتی در پی ائتلاف با کسانی بود که همراهی بیشتری با تفکراتش داشته باشند هنگامی که با پرده آخر نمایش مواجه شد زیرکانه تغییر لحن داد و سعی در نزدیک کردن هر چه بیشتر خود با برندگان انتخابات و بویژه جریان فکری تاثیر گذار  داشت و به ظاهر شکست راپذیرفت . نگاه بلند مدت این طیف محافظه کار که مدتها در پناه همین طرز تفکر توانسته بود بر کرسی قدرت تکیه بزند منطقی می نمود ولیکن سلسله اقدامات و کارشکنی های نرم و حساب شده ایشان در مسیر حرکت قدرت های تازه شکل گرفته روستا به نوعی آغاز تخریب رقیب قبل از قبل تر ها بود.
و دیگر بازمانده خنثی این بازی ضمن پذیرش واقیت پی بخت خویش رفت و نه از تندروی های تندرو ها در آستین داشت و نه به محافظه کاری روی آورد و همان کرد که انتظار می رفت و دیگر کسی چیزی از او به یاد نداشت و ندارد.
دیگر دوستانی هم که برای نخستین بار پای در کارزار رقابت های انتخاباتی گذاشته و طعم قدرت را نچشیده بودند به تجزیه  و تحلیل روند انتخابات و نقاط ضعف  و قوت خود پرداختند و خود را با واقعیات موجود تطبیق داده و زندگی از سر گرفتند . این گروه واقعیت پذیرترند.
حدود دو سال از آنروزها می گذرد و سلسله اتفاقاتی که در گوشه و کنار  در گذر است علامت سوالهای بزرگی است که خود گویای بسیاری واقعیات است.
چرا آب شرب روستا(آب چشمه) قطع می گردد , مجدد وصل می شود و در کوتاه زمانی دوباره قطع می گردد؟
مناقشات پیرامون دایر بودن حمام عمومی روستا , حواله سوخت حمام ,  نحوه زمانبندی استفاده از حمام و .... قدمتی به اندازه تاریخ دارد و همواره بیشترین توان مسئولین روستا را مصروف خود نموده است . برخورداری اهالی از شبکه آبرسانی و احداث حمام شخصی توسط اغلب اهالی فرصت مغتنمی برای رهایی از مشکلات عدیده حمام داری عمومی می باشد , مخالفت صریح احدی از آقایان در حضور مسئولین اداری شهرستان با سیاه نمایی حمایت از معدود کسانی که حمام شخصی ندارند چه توجیهی خواهد داشت ؟ حمایت از کسانی که هرگز جایی در تفکرات چندین ساله ایشان نداشته و ندارند خود معمایی دیگر است. 
مشغول نگه داشتن شورا و دهیار به مقوله حمام داری که در حال حاضر اعتبار قابل توجهی جهت راه اندازی مجدد می طلبد بی شک مانع بزرگی بر سر راه تعریف پروژه های عمرانی دیگر روستا محسوب میگردد و این ترفند هوشمندانه ایست که دوستان بازنده از آن استفاده می نمایند تا بتوانند این ضرب المثل را  محقق نمایند . " اگر نمیتوانی خود را به دیگران برسانی دیگران را  ....." , و در واقع اینان از پشت دست به یقه دونده ای گیر داده اند  که با حداکثر توان خود در حال حرکت است و تلاش می کنند وی را از  حرکت بازدارند چون که به واقع امیدی به رسیدن به او ندارند.
از این دست اتفاقات فراوان است و هر روز از این باغ بری می رسد و در این هم که تیم کاری فعلی روستا نیز خالی از اشکال نمی باشند شکی نیست و انتقاد به عملکرد ایشان نیز وارد است  ولیکن مانع تراشی بر سر راه آنان تنها به انگیزه شخصی و قدرت طلبی و ..... به چه قیمتی ؟ به قیمت عقب ماندگی روستا؟ به قیمت محرومیت بیشتر همان کسانی که اینان در مدت مدید زمامداری شان هیچ تلاسی در رفع محرومیت شان نکردند ؟ 
چه زیباست آدمی  هر آنچه طالب است با تلاش و کوشش بدست آورد و نه با فریب و تزویر و تقلب . و به قولی چه بهتر که انسان نان بازوی خود خورد .
قضاوت به عهده شما!!!!!!!طبقه بندی: اجتماعی،  انتخابات، 

تاریخ : یکشنبه 3 خرداد 1394 | 08:27 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic