هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - استقبال از نوروز

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - استقبال از نوروز امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
 اجرای برنامه های سرشار از  موفقیت و خلاقیت ویژه دهه فجر پیروزی انقلاب امسال زیر دندون مجموعه مدیریتی روستامون(شورای اسلامی - دهیاری - کانون فرهنگی هنری - پاگاه بسیج ) مزه کرده اساسی.

حالا این بزرگواران فکرایی تو سرشون دارن هلو , که میخوان حسابی بترکونن و از اونجایی هم که این خدمتگزاران بی منت شما , علاقه عجیبی به  مشاوره گرفتن دارن ولی روشون نمیشه بگن (فقط میگیرین ولی خدا میدونه باهاش چیکار میکنن) و صد
البته چون نمیخوان ریا شه که چه آدمای گلی هستن , دخپنه از اونا این مهم رو ما بنا به وظیفه کوچیکمون انجام میدیم و به اطلاع شما میرسونیم .

پس به قول استاد بیهقی معاون مدرسه راهنمایی سرمزار تو سالهای 70- 71 اونایی که ملتفت شدن به اونایی که ملتفت نشدن بگن.
هیئت حاکمه روستامون همگی به اتفاق  گفتن که بگیم دم عیده هر چی پیشنهاد توپ دارین , رو کنین و به ما بگین عید نوروز واستون چیکار کنیم که کامتون شیرین تر از عسل بشه و تا عمر دارین یادتون بمونه و حسرت نوروزهای بچگیتون به دلتون نمونه و به بچه هاتون پز ندین زمان پچگیمون  عیدایی داشتیم از این نشون به اون نشون.

البته مدیونین اگر لحظه ای فک کنین که  پیشنهادهاتون از سوی مسئولین پر طمطراق روستامون عملی نمیشه. و گوش دوستامون یکی دره و اون کی دروازه و فقط واسه خالی نبودن عریضه پیشنهادهای رو میگیرن.  یادمه یه نفر شک کرد بس بلاها سرش اومد که کتابها نوشتن اندر باب تشکیک به صداقت و رفاقت این بزرگواران که بیا و ببین .
البته از اونجایی هم که این رفقای گلمون در باب  اهدای جوائز نفیس ید طولایی دارن و اصولا حال میکنن که همچین بی هوا جایزه بدن و اونم فقط جایی که دوربین ها و گوشی ها نباشن که خدای ناکرده این کار ارشمندشون رو ثبت کنن و بازم باعث بشه کارشون ریا بشه  دنبال بهانه هستن تا هر جوری شده به ما و شما جایزه بدن پس بشتابین که از قافله جایزه بگیرای شب عید جا نمونین .

این و گوی و  اینم میدون .

طبقه بندی: اطلاع رسانی، 

تاریخ : پنجشنبه 23 بهمن 1393 | 12:25 ب.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic