هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - نکته ها

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - نکته ها امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
1-گاهی لازم است زندگیمان زیرو رو شود  تغییر کند و از نو چیده شود تا ما را به جایی برساند که شایسته ایم

2-یکی از شجاعانه ترین تصمیماتی که در زندگی خواهید گرفت این است که در نهایت آنچه که باعث آسیب دیدن دل وجان میشود رهاکنید.

3-زیبایی صرفا به معنای داشتن چهره زیبا نیست بلکه به معنای داشتن ذهن زیبا قلب زیبا و مهمتر از همه روح زیباست .ما امروز زندگی می کنیم و وهیچ وقت به فردا اعتباری نیست پس حتما به عزیزانتان بگوئید دوستشان دارید.

4-هیچگاه در زندگی این نکات مهم را فراموش نکنید نخست اینکه خانه یک مکان نیست بلکه یک احساس است  دوم اینکه زمان از طریق لحظه ها سنجیده میشود نه با یک ساعت دیواری  سوم اینکه دل شکستگی ها شنیده نمی شوند  بلکه حس میشوند و بقیه نیز در آن سهیم اند

5-وقتی که متوجه میشوید در موقعیت کمک به کسی  قرار دارید شاد باشید و احساس خوشبختی کنید چرا که خدا دارد دعای اورا از طریق شما اجابت می کند یادمان باشد هدف ما در دنیا گم شدن در تاریکی نیست بلکه چراغ راهنما برای دیگران است شاید بتواند راه را بواسطه ما پیدا کند.

6-هیچ دلیلی وجود ندارد که بخاطر چیزی که نمی توانید تغییرش دهید خود را دچار استرس کنید به پیش روید و قوی تر شوید.

7-همه انسانها در دوره های مختلف زندگی دوستانی دارند که منحصر به همان دوره است اما  انسانهای خوش اقبال دوستانی دارند که در تمام دوران زندگی با آنها هستند.تاریخ : جمعه 28 شهریور 1393 | 08:53 ب.ظ | نویسنده : حسن صالحی | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic