هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - کوته نظر ببین که سخن مختصر گرفت....

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - کوته نظر ببین که سخن مختصر گرفت.... امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
 فراهم نمودن بستر مناسب جهت ارائه نظرات، پیشنهادات و بویژه انتقادات کسانی که به نحوی با این وبلاگ در ارتباط هستند نه تنها وظیفه ما که زمینه ساز پویایی ، تکامل و پیشرفت این وبلاگ خواهد شد.
بی گمان زمانی که سخن از نقد به میان می آید بی‌درنگ ذهن متوجه نقد فنی می شود که  به جا ، بیطرفانه ، سازنده و صد البته عاری از توهین ، تهمت ، افترا و هر گونه بد اخلاقی که مغایر آموزه های دین مبین اسلام باشد و برعکس همراه با عدالت  و انصاف باشد.
 
این مطلب به احترام و در پاسخ به  نظر دوست عزیزی منتشر گردید که نظر فنی و مفیدی ارائه نمودند که به لحاظ عدم رعایت ادب و احترام غیر قابل انتشار بود.


دوست عزیز:
- نخست اینکه در کمال انصاف می پذیریم نقدتان به جا بوده و برهه ای از زمان بنا به دلایلی نویسندگان این وبلاگ کمتر به مسایل روستا پرداخته اند 
- نپرداختن صرف به مسایل روستا در این وبلاگ محل اشکال نمی باشد و پرداختن به مناسبت های مذهبی و تقویمی به عنوان عملی متعارف در سراسر دنیای مجازی وظیفه ما در قبال مراجعین بومی و غیر بومی وبلاگ می باشد.
- فعالیت نویسنده ای از این وبلاگ به مسایلی خاص که از نظر شما ایراد محسوب گردیده نه تنها ایراد نمی باشد بلکه از منظر مدیریتی در راستای حفظ وحدت رویه ، عدم تداخل وظایف و چهارچوب شناسی عملی پسندیده و لازم می باشد.
- آخرین مطلب که بسیار مهم و قابل تامل است اینکه شما دوست عزیز به خوبی مطلب را موشکافی نموده و مسوولانه  آن را ابراز نموده اید و این نشان از درایت ، ظرافت و دقت حضرتعالی دارد اما در انتها شما به بیراهه رفته اید و نظر ارزشمند ، وزین و فنی خود را با چاشنی بی ادبی ضایع نموده اید تا حدی که قابل نمایش در بخش نظرات نبوده و می توان این هنر شما را اینگونه تشبیه نمود که شما شمشیری زرین ، برنده و بی نظیر ساخته اید و به جای آنکه آنرا به دست امیر سپاهی بسپارید که با آن فتوحات بسیار انجام دهد و شما بابت آن به خود ببالید که این من بودم که چنین گوهر بی نظیری ساخته ام شمشیرتان را با نهایت کج سلیقگی درون شکاف دیوار پستوی خانه تان فرو برده اید و کدوی تنبلی را از آن آویزان کرده اید حال آنکه کمتر کسی قادر خواهد بود پی به هنر بی نظیر شما ببرد و از طرفی یک چوب خشک تراشیده نیز جهت آویزان کردن کدوی تنبل کافی بود .
 
مثل آشنای خوش آغاز و بد سرانجام کار همان گاو نه من شیر است که زحمت خود را با هیچ به باد می دهد.تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1393 | 08:31 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic