هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - سومین دوره مسابقات جام نوروز

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - سومین دوره مسابقات جام نوروز امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
سومین دوره مسابقات فوتبال جام نوروز دهستان بیهق بخش ششتمد به میزبانی روستای بجدن با شرکت ده تیم از سوم فروردین 93 آغاز شد. در گروه نخست تیم های روستای قاسمی ، روستای جنبذ (الف)،بجدن(ب)،عزیزآباد(ب) و مهرشاهی قرار گرفتند و در گروه دوم مسابقات تیم های روستای بجدن (الف)، جنبذ(ب)، عزیزآباد (الف) ، سررود و ابراهیم آباد قرار گرفتند.
در روز نخست مسابقات تیم جنبد الف با پیروزی قاطع 4 بر 1 موفق شد تیم مهر شاهی را با شکست بدرقه نماید در همین روز تیم جنبذ ب به مصاف بجدن الف میزبان مسابقات رفت و در پایان 2 بر صفر نتیجه را به حریف واگذار نمود.

در دومین روز مسابقات تیم ابراهیم آباد حریف تیم جنبذ ب با انصراف از مسابقات حاضر به رویارویی با تیم جنبذ نشد و عملا گروه دوم مسابقات 4 تیمی پیگیری خواهد شد و با توجه به شکست روز نخست مسابقات تیم جنبذ ب می بایست دو بازی دیگر خود را با پیروزی به اتمام برساند تا امیدوار به صعود از گروه خود باشد.
همچنین تیم جنبذ الف که از وجود سه بازیکن غیربومی در ترکیب خود استفاده می نماید در یک بازی جنجالی در دومین مسابقه خود نتیجه را  2 بر 1 به بجدن ب دیگر تیم میزبان واگذار نمود تا هر دو تیم جنبذ در مصاف با تیم های روستای میزبان ناکام باقی بمانند . 
سومین روز مسابقات هفتم فروردین ماه تیم  جنبذ الف به مصاف تیم روستای قاسمی خواهد رفت که به نوعی تکرار فینال دوره قبل مسابقات می باشد و امیدواریم تیم جنبذ بتواند ضمنا تکرار نتیجه پیروزی مسابقات گروهی سال گذشته مقابل قاسمی ، شکست یک بر صفر فینال سال گذشته را جبران نماید و امیدوار به صعود از گروه خود باشد .
در دیگر مسابقه تیم جنبذ به مصاف دیگر تیم گروه خود خواهد رفت که هر دوتیم سررود و عزیزآباد الف جز مدعیان مسابقات می باشند و تیم جوان و آینده دار جنبذ ب کار دشواری برای صعود از گروه خود در مصاف با حریفان دارد. طبقه بندی: اخبار، 

تاریخ : پنجشنبه 7 فروردین 1393 | 01:08 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic