هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - از دهیاری چه خبر ?

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - از دهیاری چه خبر ? امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
با تلاش و پیگیری های دهیار روستای جنبذ تحویل آرد به اهالی روستا که چند سالی مغفول واقع گردیده بود از سر گرفته شد . اهالی محترم روستا می توانند با مراجعه به دهیار پرتلاش روستا و  تحویل وجه مورد نیاز نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند . 

قابل ذکر است  این موضوع ابتدای هفته گذشته به اطلاع عموم اهالی رسیده و استقبال خوبی نیز صورت گرفته است لذا عزیزانی که موفق به ثبت درخواست خود نشده اند می توانند تا پایان وقت اداری فردا یکشنبه بیستم بهمن ماه به دهیار روستا مراجعه نمایند. 
بر همگان پوشیده نیست که بسیاری از حقوق مردم عزیز روستا در طی سالهای گذسته به دلیل اختلافات فیمابین اعضا محترم شورای روستا و دهیار عزیز نادیده گرفته شده است و تلاش در راستای ایفاد این حقوق همتی مضاعف می طلبد . که امیدواریم منتخبین جدید شورای اسلامی و دهیار منتخبشان بتوانند این مهم را به شایستگی به سرمنزل مقصود برسانند.
نظر به تلاش و جدیت دهیار محترم روستا بر خود لازم می دانیم به نمایندگی از اهالی محترم قدردان تلاشهای ایشان باشیم و تقاضا نمائیم بیش از پیش در راستای احقاق حقوق مردم روستا تلاش نموده و موجبات شادی و رفاه آنان را فراهم نماید.طبقه بندی: اخبار، 

تاریخ : شنبه 19 بهمن 1392 | 09:13 ب.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic