هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - یک ساله شدیم

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - یک ساله شدیم امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
صمیمانه ترین سلامها و زیباترین درودها خالصانه تقدیم همه شما که با قلمتان ,  با حضور  سبزتان و با  نظرات ارزنده تان مایه حیات وبلاگ هیئت ورزش و جوانان روستای جنبذ هستید برای شما که سرمایه های این وبلاگ هستید  زیباترین ها را  آرزو می نمایم.

برای لحظه لحظه در کنار هم بودنمام که اکنون یک سال شده است جیزی نخواسته ایم و نمیخواهیم مگر اعتلای فرهنگ و آبادانی دیار همیشه جاویدمان جنبذ .
بر آنیم در ادامه این با هم بودنمان تلاش و کوششی بکارگیرم که پویا تر از گذشته به سربلندی دیارمان جنبذ عزیز یاری رسانیم.
این مهم میسر نخواهد شد مگر با حضور سبز شما دوستان همراه ,  شما جنبذی های عزیز که از جای جای این میهن بزرگ همیشه دلگرمیمان دادید ,  شما دوستانی که از سایر روستاهای همجوار همراهمان شدید , شما مدیران وبلاگ های دیار کوه میش که اظهار لطف تان مشمول حالمان شد , شما دوستان و عزیزانی که به واسطه حضور دوستانی که در این وبلاگ قلم می زنند قدم رنجه فرمودید و با کامنت های زیبایتان مشوق مان شدید , و مهمتر از همه دوستان بزرگواری که ساز مخالفت شان را برایمان کوک کردند و فضایی را برایمان ساختند که باعث بالندگی مان شد و  در یک کلام از همه و همه خاضعانه سپاسگزاریم .

انتظار آن داریم کاستی های فراوانمان را با عظمت روحتان بر ما ببخشائید و در ادامه این راه پر فراز و نشیب ما را از حضور گرمتان بی بهره نفرمائید چون فلسفه وجودی این وبلاگ حضور است و حضور است و حضور.

و به قول خواجه شیراز:

بگرفت کار حسنت چون عشق من کمالی

خوش باش زآنکه نبود این هر دو را زوالی

آن دم که با تو باشم یک سال هست روزی

و آندم که بی تو باشم یک لحظه هست سالی
تاریخ : دوشنبه 9 دی 1392 | 09:49 ق.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic