هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - روی خط خبر دهیاری جنبذ

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)

هیئت ورزش و جوانان روستای گنبذ - روی خط خبر دهیاری جنبذ امر به ورزش امر به معروف است. (مقام معظم رهبری)
دهیاری روستا جنبذ که با تاخیر چند ماهه شروع به کار نمود در اولین فعالیت خود اقدام به رفع مشکلات حمام روستا نمود . در این راستا دهیار جدید روستا پس از تعویض مشعل حمام که از مهمترین معضلات دوره قبلی شورای و دهیاری روستا نیز به شمار می رفت مشکل عدم سرویس دهی مطلوب حمام را برطرف نموده است . 
همچنین نصب دو دستگاه بخاری در فضای حمام به گرم شدن فضای داخلی آن کمک شایانی نموده است  . در ادامه  مشکلات سرویس بهداشتی برطرف شده و با تعویض درب های و برطرف شدن مشکل فاضلاب آن امکان استفاده از آن فراهم شده است . از نواقص موجود می توان به سرد بودن فضای نمازخانه به علت نفوذ هوای سرد از بیرون به داخل حمام اشاره کرد که دهیار تاره نفس روستا قول مساعد داده اند بزودی این نقیصه برطرف شده تا نمازگزاران عزیز بتوانند بدون هیچ دغدغه ای به انجام این فریضه الهی بپردازند .
ضمن تقدیر از فعالیتهای دهیاری و شورای اسلامی روستای جنبذ انتظار آن می رود با همان جدیتی که در جهت حاضر به کارنمودن حمام روستا از خود نشان داده اند به دیگر بخش ها نیز اهتمام ویژه ای داشته باشند و همچون ادوار گذشته تمام توان خود را صرف مشکلات حمام روستا و رفع اختلافات خانوادگی و مالی اهالی ننمایند و به عبارتی شورای تمامی مسائل روستا باشند و نه فقط شورای حمام و شورای حل اختلاف .
عزم و اراده راسخی که دهیاری و اعضای شورای اسلامی روستا در این مدت از خود نشان داده اند نوید بخش اتفاقات و تغییرات فراوانی  در آینده خواهد بود ولی آنچه مردم و به ویژه جوانان انتظار دارند تغییری محسوس و ویژه می باشد به گونه ای که بتوان به وضوح ثمرات این تغییرات مدیریتی و مشورتی را در جای جای روستا شاهد بود .
ضمن آرزوی توفیق مجدد برای این فعالان عزیز دیار جنبذ لازم میدانم یاد آوری نمایم مردم بهترین ناظرین بر فعالیت شما می باشند و حافظه تاریخی این مردم زحمت کش و رنج کشیده به خوبی تمامی فعالیتهای شما را ثبت و ضبط می نماید و بی شک بازخوردی که شما از ولی نعمتانتان دریافت خواهید کرد چیزی جز انعکاس تلاشتان نخواهد بود .  لطفا این توفیقی (خدمت به شریف ترین اقشار جامعه )را که نصیب تان شده است قدر بدانید.
منتظر اخبار فعالیتهای آتی دهیاری باشید.طبقه بندی: اخبار، 

تاریخ : پنجشنبه 28 آذر 1392 | 07:16 ب.ظ | نویسنده : کاظم علیزاده | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic